Go¶ć
Atlas Wrocław - Stal Rzeszów 46:44
GTŻ Grudzi±dz - KMO Ostrów 45-45
Polonia Piła - PSŻ Poznań 44:41
Włókniarz Częstochowa - RKM Rybnik 42:48
Unia Leszno - Start Gniezno 46:44
GTŻ GRUDZIˇDZ 45
1. Krzysztof Buczkowski...... 0 2 1* 0 - - 3+1
2. Jesper B. Monberg......... 1 u 2 1 3 - 7
3. Renat Gafurov............. 0 2 3 3 2 - 10
4. Ronnie Jamroży............ 1 0 2* 1 1 - 5+1
5. Tomasz Gollob............. 3 3 1* 3 1* - 11+2
6. Artiom Łaguta............. 3 2* 0 2 0 - 7+1
7. Artur Mroczka............. 2* - - - - - 2+1
8. Patric Hougaard........... Did not ride
INTAR OSTRÓW 45
1. Andreas Jonsson........... 2* 3 3 2 3 - 13+1
2. Dawey Watt................ 3 1 0 0 - - 4
3. Jonas Davidson............ 2* 1* 3 2 0 - 8+2
4. Piotr ¦widerski........... 3 2 0 3 2 - 10
5. Fredrik Lingren........... 1 3 1 2* 0 - 7+1
6. Robert Kasprzak........... 0 - - - - - 0
7. Ricky Kling............... 1 0 1* - - - 2+1
8. Lewis Briger.............. 1 0 - - - - 1
No. Results GT IN GT IN
1: Artiom Łaguta, Artur Mroczka, Ricky Kling, Robert Kasprzak.................. 5 1 5 1
2: Dawey Watt, Andreas Jonsson, Jesper B. Monberg, Krzysztof Buczkowski........ 1 5 6 6
3: Piotr ¦widerski, Jonas Davidson, Ronnie Jamroży, Renat Gafurov.............. 1 5 7 11
4: Tomasz Gollob, Artiom Łaguta, Fredrik Lingren, Ricky Kling.................. 5 1 12 12
5: Andreas Jonsson, Renat Gafurov, Dawey Watt, Ronnie Jamroży.................. 2 4 14 16
6: Tomasz Gollob, Piotr ¦widerski, Jonas Davidson, Artiom Łaguta............... 3 3 17 19
7: Fredrik Lingren, Krzysztof Buczkowski, Lewis Briger, Jesper B. Monberg (u).. 2 4 19 23
8: Andreas Jonsson, Artiom Łaguta, Tomasz Gollob, Dawey Watt................... 3 3 22 26
9: Jonas Davidson, Jesper B. Monberg, Krzysztof Buczkowski, Piotr ¦widerski.... 3 3 25 29
10: Renat Gafurov, Ronnie Jamroży, Fredrik Lingren, Lewis Briger................ 5 1 30 30
11: Tomasz Gollob, Jonas Davidson, Jesper B. Monberg, Dawey Watt................ 4 2 34 32
12: Renat Gafurov, Andreas Jonsson, Ricky Kling, Artiom Łaguta.................. 3 3 37 35
13: Piotr ¦widerski, Fredrik Lingren, Ronnie Jamroży, Krzysztof Buczkowski...... 1 5 38 40
14: Jesper B. Monberg, Piotr ¦widerski, Ronnie Jamroży, Jonas Davidson.......... 4 2 42 42
15: Andreas Jonsson, Renat Gafurov, Tomasz Gollob, Fredrik Lingren.............. 3 3 45 45
WłóKNIARZ CZęSTOCHOWA 42
1. Tomasz Gapinski........... 1 1* 0 2 - - 4+1
2. Sebastian Ułamek.......... 3 2 1 0 3 - 9
3. Rafał Okoniewski.......... 1 0 1* - - - 2+1
4. Scott Nicholls............ F 2 2 0 - - 4
5. Bjarne Pedersen............ 2 3 0 3 0 0 8
6. Grzegorz Zengota.......... 0 1* 1* - - - 2+2
7. Martin Vaculik............ 3 2* 3 2 3 - 13+1
8.
RKM RYBNIK 48
1. Grzegorz Walasek.......... 2 3 1* 3 1* - 10+2
2. Kenneth Bjerre............ 0 1 2 2 - - 5
3. Rune Holta................ 3 0 3 1* 2 - 9+1
4. Matej Zagar............... 2* 1 2* 1 1* - 7+3
5. Jason Crump............... 3 3 3 3 2 - 14
6. Mateusz Szczepaniak....... 1* 0 0 - - - 1+1
7. Billy Forsberg............ 2 0 0 - - - 2
8. Alan Marcinkowski......... Did not ride
No. Results Wł RK Wł RK
1: Martin Vaculik, Billy Forsberg, Mateusz Szczepaniak, Grzegorz Zengota.... 3 3 3 3
2: Sebastian Ułamek, Grzegorz Walasek, Tomasz Gapinski, Kenneth Bjerre...... 4 2 7 5
3: Rune Holta, Matej Zagar, Rafał Okoniewski, Scott Nicholls (F)............ 1 5 8 10
4: Jason Crump, Bjarne Pedersen, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak....... 3 3 11 13
5: Grzegorz Walasek, Scott Nicholls, Kenneth Bjerre, Rafał Okoniewski....... 2 4 13 17
6: Bjarne Pedersen, Martin Vaculik, Matej Zagar, Rune Holta.................. 5 1 18 18
7: Jason Crump, Sebastian Ułamek, Tomasz Gapinski, Billy Forsberg........... 3 3 21 21
8: Martin Vaculik, Kenneth Bjerre, Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen......... 3 3 24 24
9: Rune Holta, Matej Zagar, Sebastian Ułamek, Tomasz Gapinski............... 1 5 25 29
10: Jason Crump, Scott Nicholls, Rafał Okoniewski, Billy Forsberg............ 3 3 28 32
11: Bjarne Pedersen, Kenneth Bjerre, Rune Holta, Sebastian Ułamek............. 3 3 31 35
12: Grzegorz Walasek, Martin Vaculik, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak.. 3 3 34 38
13: Jason Crump, Tomasz Gapinski, Matej Zagar, Scott Nicholls................ 2 4 36 42
14: Sebastian Ułamek, Rune Holta, Matej Zagar, Bjarne Pedersen................ 3 3 39 45
15: Martin Vaculik, Jason Crump, Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen............ 3 3 42 48
2009-01-18
KS UNIA LESZNO 46
1. Nicki Pedersen............ 2 3 1* 3 1 - 10+1
2. Adrian Miedziński......... uw 2* 2 2 2* - 8+2
3. Magnus Zetterstroem....... 3 3 2 1 1 3 13
4. Peter Ljung............... 2* 0 t - - - 2+1
5. Tomasz Chrzanowski........ 2 3 1 0 3 - 9
6. Daniel Pytel.............. 3 0 0 - - - 3
7. Przemysław Pawlicki....... 1 0 - - - - 1
8. Troy Batchelor............ 0 - - - - - 0
START GNIEZNO 44
1. Antonio Lidbeack.......... 3 1* 3 2* 2 - 11+2
2. Łukasz Jankowski.......... 1 2 1 0 - - 4
3. Kjastas Poudżuks.......... 1 2 3 3 1 - 10
4. Charlie Gjedde............ uw 1* 0 0 - - 1+1
5. Rafał Dobrucki............ 3 1 2* 3 2 w2 11+1
6. Artion Wodjakow........... 0 - - - - - 0
7. Jurica Pavlić............. 2 1 0 1 3 - 7
8. Tobias Busch.............. 0 - - - - - 0
1: Daniel Pytel, Jurica Pavlić, Przemysław Pawlicki, Artion Wodjakow........... 4 2 4 2
2: Antonio Lidbeack, Nicki Pedersen, Łukasz Jankowski, Adrian Miedziński (uw).. 2 4 6 6
3: Magnus Zetterstroem, Peter Ljung, Kjastas Poudżuks, Charlie Gjedde (uw)..... 5 1 11 7
4: Rafał Dobrucki, Tomasz Chrzanowski, Jurica Pavlić, Daniel Pytel............. 2 4 13 11
5: Magnus Zetterstroem, Łukasz Jankowski, Antonio Lidbeack, Peter Ljung........ 3 3 16 14
6: Tomasz Chrzanowski, Kjastas Poudżuks, Charlie Gjedde, Przemysław Pawlicki... 3 3 19 17
7: Nicki Pedersen, Adrian Miedziński, Rafał Dobrucki, Jurica Pavlić............ 5 1 24 18
8: Antonio Lidbeack, Rafał Dobrucki, Tomasz Chrzanowski, Troy Batchelor........ 1 5 25 23
9: Kjastas Poudżuks, Adrian Miedziński, Nicki Pedersen, Charlie Gjedde......... 3 3 28 26
10: Rafał Dobrucki, Magnus Zetterstroem, Jurica Pavlić, Peter Ljung (t)......... 2 4 30 30
11: Kjastas Poudżuks, Adrian Miedziński, Łukasz Jankowski, Tomasz Chrzanowski... 2 4 32 34
12: Jurica Pavlić, Antonio Lidbeack, Magnus Zetterstroem, Daniel Pytel.......... 1 5 33 39
13: Nicki Pedersen, Rafał Dobrucki, Magnus Zetterstroem, Charlie Gjedde......... 4 2 37 41
14: Tomasz Chrzanowski, Adrian Miedziński, Kjastas Poudżuks, Łukasz Jankowski... 5 1 42 42
15: Magnus Zetterstroem, Antonio Lidbeack, Nicki Pedersen, Tobias Busch......... 4 2 46 44
POLONIA PILA 44
1. Jarosław Hampel........... 2 2 1* 3 2 3 13+1
2. Jonas Kylmaekorpi......... F 0 - - - - 0
3. Chris Harris.............. 1 2* 1* 2* 2 - 8+3
4. Peter Karlsson............ R 3 2 2 1* 1* 9+2
5. Janusz Kołodziej.......... 2 R 1 0 - - 3
6. Adrian Szewczykowski...... 1* - - - - - 1+1
7. Chris Holder.............. 2 1* 3 0 3 1 10+1
8. Thomas jonasson........... Did not ride
PSZ POZNAN 41
1. Wiesław Jagu¶............. 3 1 3 1 3 - 11
2. Robert Mi¶kowiak.......... 1 0 2* 2 0 - 5+1 - PUNKTY ZOSTAJˇ ODJĘTE Z POWODU ZE TEN ZAWODNIK JEST KONTUZJOWANY !!
3. Niels Kristian Iversen.... 3 1* 3 1* 0 - 8+2
4. Lee Richardson............ 2* 2 0 0 - - 4+1
5. Greg Hancock.............. 3 3 3 3 2 - 14
6. Adrian Gomólski........... 3 Fx - - - - 3 (I)
7. Maksim Bogdanovs.......... 0 1 0 X - - 1
8.
No. Results PO PS PO PS
1: Adrian Gomólski, Chris Holder, Adrian Szewczykowski, Maksim Bogdanovs........ 3 3 3 3
2: Wiesław Jagu¶, Jarosław Hampel, Robert Mi¶kowiak, Jonas Kylmaekorpi (F)...... 2 4 5 7
3: Niels Kristian Iversen, Lee Richardson, Chris Harris, Peter Karlsson (R)..... 1 5 6 12
4: Greg Hancock, Janusz Kołodziej, Chris Holder, Adrian Gomólski (Fx)........... 3 3 9 15
5: Peter Karlsson, Chris Harris, Wiesław Jagu¶, Robert Mi¶kowiak................ 5 1 14 16
6: Chris Holder, Lee Richardson, Niels Kristian Iversen, Janusz Kołodziej (R)... 3 3 17 19
7: Greg Hancock, Jarosław Hampel, Maksim Bogdanovs, Jonas Kylmaekorpi........... 2 4 19 23
8: Wiesław Jagu¶, Robert Mi¶kowiak, Janusz Kołodziej, Chris Holder.............. 1 5 20 28
9: Niels Kristian Iversen, Peter Karlsson, Jarosław Hampel, Lee Richardson...... 3 3 23 31
10: Greg Hancock, Peter Karlsson, Chris Harris, Maksim Bogdanovs................. 3 3 26 34
11: Jarosław Hampel, Robert Mi¶kowiak, Niels Kristian Iversen, Janusz Kołodziej.. 3 3 29 37
12: Chris Holder, Chris Harris, Wiesław Jagu¶, Maksim Bogdanovs (X).............. 5 1 34 38
13: Greg Hancock, Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Lee Richardson................ 3 3 37 41
14: Wiesław Jagu¶, Chris Harris, Peter Karlsson, Niels Kristian Iversen.......... 3 3 40 44
15: Jarosław Hampel, Greg Hancock, Chris Holder, Robert Mi¶kowiak................ 4 2 44 46
WTS WROCLAW 46
1. Piotr Protasiewicz........ 3 3 2 3 2 - 13
2. Tomasz Jędrzejak.......... 1 2* 0 0 2 - 5+1
3. .Adam Skórnicki........... 1* 3 3 1* 1* - 9+3
4. David Ruud................ 2 F 1 0 - - 3
5. Krzysztof Kasprzak........ 0 2 2 3 1* - 8+1
6. Marcin Jędrzejewski....... 1 - - - - - 1
7. Nicolai Klindt............ 3 2 0 0 2 - 7
8. Maciej Piaszczyński....... Did not ride
STAL RZESZÓW 44
1. Hans Andersen............. 2 3 2 3 3 0 13
2. Damian Baliński........... 0 1* 1 2 1* 3 8+2
3. Ryan Sullivan............. 0 3 0 3 1* 3 10+1
4. Robert Ko¶ciecha.......... 3 1 1 2 2 0 9
5. Leigh Adams............... Rider replacement
6. Maciej Janowski........... 0 - - - - - 0
7. Emil Sajfutdinow.......... 2 1 1 0 0 - 4
8. Adam Roynon............... Did not ride
No. Results WT ST WT ST
1: Nicolai Klindt, Emil Sajfutdinow, Marcin Jędrzejewski, Maciej Janowski.. 4 2 4 2
2: Piotr Protasiewicz, Hans Andersen, Tomasz Jędrzejak, Damian Baliński.... 4 2 8 4
3: Robert Ko¶ciecha, David Ruud, .Adam Skórnicki, Ryan Sullivan............ 3 3 11 7
4: Hans Andersen, Nicolai Klindt, Emil Sajfutdinow, Krzysztof Kasprzak..... 2 4 13 11
5: .Adam Skórnicki, Hans Andersen, Damian Baliński, David Ruud (F)......... 3 3 16 14
6: Ryan Sullivan, Krzysztof Kasprzak, Robert Ko¶ciecha, Nicolai Klindt..... 2 4 18 18
7: Piotr Protasiewicz, Tomasz Jędrzejak, Emil Sajfutdinow, Ryan Sullivan... 5 1 23 19
8: Hans Andersen, Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński, Nicolai Klindt...... 2 4 25 23
9: Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz, Robert Ko¶ciecha, Tomasz Jędrzejak... 2 4 27 27
10: .Adam Skórnicki, Robert Ko¶ciecha, David Ruud, Emil Sajfutdinow......... 4 2 31 29
11: Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński, Ryan Sullivan, Tomasz Jędrzejak.... 3 3 34 32
12: Hans Andersen, Nicolai Klindt, .Adam Skórnicki, Emil Sajfutdinow........ 3 3 37 35
13: Piotr Protasiewicz, Robert Ko¶ciecha, Damian Baliński, David Ruud....... 3 3 40 38
14: Damian Baliński, Tomasz Jędrzejak, .Adam Skórnicki, Robert Ko¶ciecha.... 3 3 43 41
15: Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz, Krzysztof Kasprzak, Hans Andersen.... 3 3 46 44