Ogłoszenie

PROSZE O POTWIERDZENIE SWOJEGO UCZESTNICTWA GRY W NOWYM SEZONIE ! ! !

Proszę o przedłużanie kontraktów z zawodnikami!

#1 03-01-2009 Sat 14:34:32

Brozy

Gość

Rozmowy na temat ligi

Rozmowy na temat rozgrywek, meczów, drużyn, zawodników i ich formy.
Ogólnie na temat całej ligi








Ja zaczne.



Wywiad z prezesem Stali Rzeszów - Brożym ( :P )


Czy ma Pan juz koncepcje składu?

Tak, zaproponowałem już oferty wszystkim zawodnikom, których pragnę w składzie.

Chce Pan skompletować skład już na pierwszej licytacji?

Tak, chcę skład mieć gotowy już po pierwszej licytacji i z optymizmem patrzyć na nadchodzący sezon. Jeżeli zawodnicy zaakceptują nasze oferty to możemy walczyć o najwyższe cele.

Duzo Pan pieniędzy chce wydać na zawodników?

Zdecydowanie większą cześć budżetu, możliwe ze nie starczy na dobrego trenera lub obóz.

Może Pan podać ujawnić jakieś nazwiska?

Nazwisk podać nie mogę ale mogę powiedzieć że stawiam na solidnych zawodników, bez gwiazdy z GP.

Dziękuje za rozmowe

Dzięki

 

#2 03-01-2009 Sat 21:13:51

ferdosik

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-01-2009
Posty: 51

Re: Rozmowy na temat ligi

Czy ma Pan juz koncepcje składu?

- Tak, ale oferty zawodnikom jeszcze nie złożyłem. Kto szybko daje dwa razy daje... Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł, przy kontraktowaniu zawodników już niekoniecznie... Stawiam na zdrowy rozsądek. Poza tym, niech czekają grzecznie na oferty.. Jeśli rzucimy sie na nich masowo, to zwyczajnie w du... im sie poprzewraca i wydoją nas jak dojne krowy.

Chce Pan skompletować skład już na pierwszej licytacji?

- Chciałbym, ale okaże sie jak sprawy sie potoczą. Przepłacać za zawodników nie zamierzam. Apeluje do wszystkich menedżerów o rozsądek i by nie szastali kasą na prawo i lewo, bo jak nam sie komornik do czterech liter dobierze to z motocykli wkrótce na motorowery przerzucić nam sie przyjdzie, a na mecze wyjazdowe z buta zasuwać będziemy, ciągnąc rowerki w przyczepce.

Duzo Pan pieniędzy chce wydać na zawodników?

- Nie wiem, dokładnie ile, ale pewnie będzie to sporo. Sumy jakich żądają zawodnicy są skandaliczne i wołają o pomste do nieba. Nie wiem kto ich tak rozpuścił, nie będe wskazywał palcem, ale ów Rockefeller zapewne jest wśród nas. Będe wnioskował o powołanie komisji śledczej do rozwiązania tej jakże bulwersującej sprawy! Tak dalej być nie może... Ten, który tak psuje rynek i mąci zawodnikom w głowie, powinien za kare zostać zesłany na madagaskar, niech tam robi żużel z małpami płacąc im bananami... Tam nigdy środków płatniczych mu nie zabraknie, bo banany rosną na drzewie, wystarczy po nie sięgnąć włażąc na drzewo tam gdzie jego miejsce więc będzie w swoim żywiole! Niech tam robi żużel, wśród swoich! Będe też interweniował i apelował u przewodniczącego ligi o wprowadzenie kategoryzacji zawodników... Proponuje podzielić ich na trzy grupy: archanioł, robol i parobek. I każdej grupie płacić odpowiednio do prezentowanego poziomu. A nie archaniołom płacić jak bogu, a parobkom jak archaniołom... Kto sie nie załapie do żadnej z grup to won na madagaskar...


Może Pan podać ujawnić jakieś nazwiska?

- Nazwisk podać nie moge, bo konkurencja nie śpi. Ale jak znam życie wkrótce wyręczą mnie w tym szmatławce których na rynku nie brak.

Planuje pan jakiś obóz kondycyjny czy tunera dla swojej drużyny?

- To zależy od tego ile wydam na transfery. Jeśli coś zostanie to być może zorganizuje jakiś obóz. Jeśli natomiast hieny opitolą mój budżet niemal do zera, to cóż... W takim wypadku pozostanie nam wariant oszczędnościowy... wówczas "w nagrode" za pazerność, kondycje ćwiczyć będą cały rok ganiając prezesa do budynku klubowego w te i spowrotem po każdym meczu. W gre wchodzą również zabawy w podchody, w których szukać będą swoich należności... A sprzęt i części do motocykli kompletować będziemy przeszukując pobliski złom tudzież miejscowe skupy złomu.

Dziękuje za rozmowe.

- Dzięki.

Offline

 

#3 05-01-2009 Mon 17:07:00

korbi9

Mod

Zarejestrowany: 29-10-2008
Posty: 74

Re: Rozmowy na temat ligi

Wywiad z Prezesem KM Ostów panem Korbi9
- Jakich zawodników ma pan na transferowym celowniku ?
Niestety nie mogę zdradzić nazwisk, ale powiem że tworzymy ambitny i waleczny skład. Staramy się o 2 zawodników z GP , kilku solidnych polskich seniorów i oczywiście mocną parę juniorską. Koncepcję składu mamy zbudowaną.

- Czy KMO jest na to przygotowany finansowo ?
Oczywiście, posiadamy dość spory budżet. Nie ukrywam , że dość sporą cześć klub przeznaczy na transfery. Dlatego bardzo potrzebny będzie solidny sponsor szczególnie w dobie kryzysu finansowego.

- Jak wyglądają  negocjacje z zawodnikami ?
Bardzo trudno, zawodnicy - szczególnie ci najlepsi "przebierają" w ofertach wybierając tą najkorzystniejszą finansowo. Myślę jednak że większość żużlowców z którymi prowadzimy rozmowy przystanie na nasze warunki.

-Jakie cele stawia pan przed sobą w tym sezonie ?
Staram się zawsze walczyć o najwyższe cele. Dlatego sądzę, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem powalczymy nawet o DMP. Mam nadzieję że spalę marynarkę (śmiech)

-Dziękuję bardzo za wywiad
Ja również

Offline

 

#4 06-01-2009 Tue 07:40:38

Brozy

Gość

Re: Rozmowy na temat ligi

Wywiad z Prezesem Stali Rzeszów - Brozym

- Ściągnął Pan do Rzeszowa klasowych zawodników, ciężko było ?
Najtrudniej było z Emilem, ponieważ aż 5 klubów się o niego biło.

- Jak udało się Panu pozystać Andersen ?
Andersen jak sam stwierdził dostał tylko jedną oferte, a wyslałem ją z myślą ze może sie uda. Udało się

- Jakich Pan zawodników nie udało się kupić ?
Niestety, Jarosław Hampel, bardzo chciałem Go mieć w zespole ale klub z Piły przebił mnie. Wiedziałem ze kogoś sie nie uda więc chciałem sie zabezpieczyć wysylajac oferty do Adamsa i Andersena, ale sądziłem ze Jarka nikt nie przebije.

- Jak ocenia Pan transfery innych klubów?
Dobre oferty wysłał zawodnikom nie lubiany przeze mnie manager Rybnika - Orix (smiech). Bać się można klubu z  Piły, który ma bardzo dobrych zawodników. Skład juz skompletował Wrocław, Częstochowa. Bardzo silna będzie drużyna z Leszna. Reszta klubów rownież ma swoich liderów jak tylko dokupią wartościowych zawodników to będzie liga bardzo wyrównana.

-Jakie cele stawia pan przed sobą w tym sezonie ?
Medal DMP, ale jak wiadomo zawodnicy różnie się prezentują i naprawde będzie cięzko. Ciesze się że będzie bardzo wyrównana liga i walka do samego końca o każdy punkt.

-Dziękuję bardzo za wywiad
Dzieki

 

#5 07-01-2009 Wed 00:09:44

matiwrona

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-01-2009
Posty: 33

Re: Rozmowy na temat ligi

-Ściągnął Pan do Gniezna dobrych zawodników, ciężko było ?
Bądźmy szczerzy nie wydaliśmy wielkiej sumy na transfery co będzie miało swoje konsekwencje, według mnie będzie to ciężki sezon w którym nie zwojujemy zbyt dużo, mam nadzieję na wygranie chociaż kilku spotkań na własnym torze, zobaczymy może jeszcze kogoś dokupimy w drugiej turze.


- Jakich Panu zawodników nie udało się kupić ?
Miałem ochote na Jarka Hampela, Gape i Miśkowiaka jednak nie udało mi się pozyskać żadnego z nich, bokiem przeszedł też Łaguta Grigorij i Przemek Pawlicki

- Jak ocenia Pan transfery innych klubów?
Były dobre, zespoły wydały jednak więcej pieniedzy niż nasza ekipa może to będzie dla nas kluczowe w przyszłości? (śmiech)

-Jakie cele stawia pan przed sobą w tym sezonie ?
Odjechać spokojnie i bez kontuzji sezon, oraz nie oddawać spotkań bez walki i walczyć do końca aby KSM-y w przyszłym sezonie były jak najwyższe.
-Dziękuję bardzo za wywiad
Dziękuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl